מבצע "ביסלי לפטופ" חוזר!

מבצע ביסלי לפטופ חוזר, זו השנה החמישית ברציפות, ומציע מחשב נייד מבית LG בכל שעתיים למשך 4 שבועות.

מבצע ביסלי לפטופ (צילום: יח"צ)

מבצע ביסלי לפטופ (צילום: יח"צ)

ביסלי, מקושר באמצעות המבצע לאחד המוטיבים החברתיים הבולטים ביותר כיום בקרב הנוער, הלא הוא האינטרנט והרשתות החברתיות הנרקמות באמצעותו, תוך שהוא מאפשר לבני הנוער להגיע למוצר הנחשק– מחשב נייד.

גם השנה תשתף אסם פעולה עם קבוצת ח.י, יבואנית LG בישראל. דגם הנייד הנבחר למבצע מקטגוריית הנטבוקים, מתאים במיוחד לבני נוער. דגם X140 של LG, בגודל 10/1” קל במיוחד בעיצוב צעיר, מגיע עם מע' הפעלה Windows 7 starter ,דיסק קשיח של 250GB ושנה אחריות.

כיצד משתתפים? קונים ממגוון מוצרי ביסלי, מקלידים את הקוד המוטבע על שקית הביסלי באתר ביסלי שכתובתו: www.bissli.co.il או מתקשרים ל- *2017 ונכנסים להגרלה הקרובה.  אחת לשעתיים תיערך הגרלה במהלכה יעלה בגורל הקוד שיזכה את בעליו במחשב נייד של LG.

אין הגבלה על מספר הקודים שניתן להקליד, להפך: הקלדת קודים רבים תגביר את סיכויי הזכייה.

המבצע יתקיים בין התאריכים 10/7-4/8

לדברי רחלי ירקוני-גולדשטיין, מנהלת שיווק בחטיבת החטיפים של אסם, "חוזקו של מבצע ביסלי לפטופ טמון, בין השאר, בהבנה של הצרכן כי יש לו סיכוי מאוד גדול לזכות- ממש כל שעתיים. אחת הסכנות הגדולות במבצעים כמניעים לפעולה היא כאשר מעניקים "פרס חלום" יחיד שהסיכוי לקבלו מזערי. הופתענו השנה לגלות כי שוב  מוצב המחשב נייד כפריט הנחשק ביותר בקרב בני נוער ואמהות וגבר בפער ניכר על פרסים נוספים".

Print Friendly

השאר תגובה


צור קשר

  • לשאלות/פניות/בעיות בנוגע לאתר יש לפנות במייל webmaster@imanoga.co.il
  • האתר נבנה ע"י ליאור גרוס. ניתן ליצור קשר בדוא"ל: lior@logks.com

Popup Widget

This is the Popup Widget. Add any widget to the popup widget position, and place anywhere Gantry Popup widget to trigger the RokBox.

You can configure its height and width from the widget settings.

More Information

כניסה